POHLED -PACOV 4:2 Havlíčkobrodský deník 2.5. 2016

02.05.2016 20:54

POHLED - PACOV 4:2
Hned v 1. minutě nacentroval Michal Sobotka do vápna na Šnobla a ten se nemýlil. Hned další útok domácích skončil brankou. Klement našel Lukáše Sobotku a Pohled už vedl o dvě branky. Hosté se gólu dočkali po rohovém kopu hostů. Eis si balon srazil do vlastní sítě. Po přestávce se hra vyrovnala. V 60. minutě se odražený míč dostal k Eisovi a ten se z dvaceti metrů trefil k tyči. Poté byla hra rozkouskovaná a v 83. minutě vykopával pacovský brankář balon. Ten se dostal ke Klementovi, který ze čtyřiceti metrů poslal balon zpátky do sítě. V závěru měl zkrat Lukáš Sobotka, který zezadu fauloval pacovského hráče v pokutovém území. Dostal červenou a Pacov navíc kopal penaltu, kterou proměnil Kabíček.
Góly: 1. Šnobl, 18. L. Sobotka, 61. Eis, 83. Klement - 22. Eis (vlastní), 86. Kabíček (PK). Rozhodčí: Rygl. ŽK: 2:4. ČK: 1:0 (86. L. Sobotka). Diváci: 70. Poločas: 2:1. Pohled: Vašíček - L. Sobotka, Krpálek, Eis, Siebenbürger - Freudenreich, Klement, Slanař, Gruber (90. Šikner) - Šnobl (81. Martin Sobotka), Michal Sobotka.