POHLED -PELHŘIMOV B 2:2 Havlíčkobrodský deník 9.5. 2016

09.05.2016 16:29

POHLED - PELHŘIMOV B 2:2

Hosté přijeli k zápasu pozdě a pouze s deseti hráči. To se pohledským hráčům promítlo do hlav, což se projevilo na jejich výkonu. Pohled vstoupil do utkání bez pohybu a nasazení. Sice se do poločasu ujal vedení krásnou střelou Slanaře, ale po přestávce rezerva Pelhřimova vyrovnala. Následně se po standardní situaci opět prosadil Slanař, tentokrát hlavou. Ani druhé vedení Pohled neudržel a poslední celek tabulky si odvezl překvapivý bod.
Góly: 15. a 57. Slanař - 53. a 73. Bartoška. Rozhodčí: Křen. ŽK: 0:1. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Pohled: Vašíček - Martin Sobotka, Eis, Krpálek, Freudenreich - Gruber, Slanař, Klement (39. Doležal), Siebenbürger - Šnobl, Michal Sobotka.

Přesilovku nedokázali proti rezervě Pelhřimovu, která k zápasu přijela pouze v deseti hráčích využít fotbalisté Pohledu (v bílém). Utkání skončilo nerozhodně 2:2.