POHLED - PELHŘIMOV B 2:3 Havlíčkobrodský deník 22.9. 2014

22.09.2014 16:04

POHLED – PELHŘIMOV B 2:3
V prvním poločase fotbalově dominoval Pohled a do dvacáté minuty se ujal dvougólového vedení. Nejdříve v 5. minutě Slanař nahrál Moučkovi, míč se dostal ke Klementovi, který pěknou střelou otevřel skóre zápasu. Potom spálil šance hlavou Janďourek a Zychova střela byla zblokovaná. Po gólu volala i pumelice Michala Sobotky. Ve 25. minutě fauloval Meloun Hurdu a sám postižený snížil z pokutového kopu. Ještě před poločasem spálil další tutovku Zych, a to bylo potrestáno Zabloudilem střelou ze 40 metrů, na kterou Růžička nedosáhl – 2:2. Po přestávce už šla herní kvalita Pohledu dolů, hrálo se oboustranně bojovné utkání. Rozhodnutí přišlo čtvrt hodiny před konce, kdy Pohled příliš otevřel zadní vrátka, čehož z brejku tři na jednoho využil J. Kubík a dokonal dokonalý obrat.
Góly: 5. Klement, 20. Janďourek – 25. Hurda (PK), 36. Zabloudil, 76. J. Kubík. Rozhodčí: Šimák. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 2:2. Pohled: Růžička – Meloun, M. Sobotka, Eis, L. Sobotka – Zych, Klement, Slanař, Venc – Moučka, Janďourek (79. Švec).