POHLED - PELHŘIMOV B Havlíčkobrodský deník 3.11. 2013

04.11.2013 18:59

POHLED – PELHŘIMOV B 4:2

Už ve druhé minutě utkání se hosté po rohovém kopu dostali do vedení. Po necelé půlhodině potrestal chybu pelhřimovského gólmana Zabloudila Polák, který vyrovnal na 1:1. Ten samí hráč hned po příchodu z kabin poslal domácí do vedení.

V 64. minutě byl ve velkém čtverci faulován Klement, k pokutovému kopu se postavil Eis a bylo to 3:1. O sedm minut později kopali hosté další rohový kop, ze kterého se prosadil Hrnčíř. Konečnou podobu výsledku dal střídající Moučka, ten upravil na 4:2.

Góly: 28. a 46. Polák, 64. Eis (PK), 84. Moučka – 2. Ryšavý, 71. Hrnčíř. Rozhodčí: Rosický. ŽK: 2:5. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Pohled: Vašíček – Pospíchal, Eis, L. Sobotka (85. P. Siebenbürger), M. Sobotka – Mach, Slanař (83. Moučka), Klement, Doležal (65. Freundenreich) – Šnobl, Polák.