POHLED - POLNÁ B 2:0 Havlíčkobrodský deník 25.8. 2014

25.08.2014 15:00

POHLED – POLNÁ B 2:0
V prvním poločase odehrál Pohled nátlakovou hru a odměnou mu byly dva góly, které v rozmezí tří minut vsítil po pěkných akcí Jan Moučka. Následně pro ofsajd nebyl Pohledu uznán třetí gól. Hosté si během prvního poločasu žádnou vážnou situaci nevypracovali.
Po přestávce mohl uzavřít hattrick Moučka, ale trefil pouze břevno. Následně se vyznamenal gólman Růžička a na druhé straně netrefil dorážku Švec. Pohled tak zaslouženě získal tři body.
Góly: 13. a 16. Moučka. Rozhodčí: Křen. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Pohled: Růžička – Meloun, M. Sobotka, Eis, L. Sobotka – Zych, Mach, Slanař, Paušíma (60. Freudenreich) – Moučka, Švec.

Parádní výkony začal v pohledském dresu předvádět talentovaný obránce David Meloun (v bílem). I on se velkou měrou podílel na včerejší výhře nad Polnou B.