POHLED - POLNÁ B 4:2 Havlíčkobrodský deník 4.4. 2016

04.04.2016 14:04

POHLED - SLAVOJ POLNÁ B 4:2

Oba týmy měly problémy s terénem. Polná se ujala vedení v 9. minutě, ale hned z protiútoku vyrovnal Michal Sobotka, který dorazil střelu Grubera. Po tom se před Vašíčkovou brankou kopala penalta, kterou proměnil Holas. Ještě před odchodem do kabin vyrovnal Michal Sobotka. Po přestávce se hrálo bojovné utkání, kdy nejdříve Michal Sobotka uzavřel hattrick a dokonce přidal čtvrtý gól.
Góly: 10., 39., 70. a 72. Michal Sobotka - 9. Gondek, 33. Holas. Rozhodčí: Čepl. ŽK:4:3. Diváci: 80. Poločas: 2:2. Pohled: Vašíček - Martin Sobotka, Eis, Pospíchal, L. Sobotka (87. Žeguc) - Siebenbürger, Slanař, Klement (59. Venc), Gruber - Šnobl (45. Zych), Michal Sobotka.