POHLED - POLNÁ B Havlíčkobrodský deník 26.8.2013

26.08.2013 15:56

POHLED – SLAVOJ POLNÁ B 5:2

Domácí vstoupili do zápasu lépe a hned v 6. minutě šli po centru Eise a přesné hlavičce Klementa do vedení. To se jim za dalších deset minut povedlo ještě navýšit zásluhou Zicha. Jenže béčko polenského Slavoje se nevzdalo a v rozmezí dvou minut srovnalo s Pohledem díky dvěma trefám Šimka krok. Jenže ještě do přestávky se vrátilo vedení na stranu domácích. Zich uvolnil Slanaře a bylo to 3:2. Druhá půle pak patřila jednoznačně domácím. Ti si vytvořili několik výborných příležitostí, trefil se však až v 61. minutě Slanař. Ten samý hráč pak chvíli před koncem završil hattrick.

Góly: 6. Klement, 16. Zich, 44., 61. a 86. Slanař – 24. a 26. Šimek. Rozhodčí: Příkazský. ŽK: 2:5. Diváci: 80. Poločas: 3:2. Pohled: Růžička – Pospíchal, Eis, Sobotka, Polák – Venc, Slanař, Klement, Šnobl (79. Mach) – Moučka (73. Doležal), Zich (84. Siebenburger).