POHLED - TŘEŠŤ 2:1 Havlíčkobrodský deník 14.4. 2014

14.04.2014 19:23

POHLED – TŘEŠŤ 2:1

Hosté nastoupili do utkání svižně a zatlačili domácí na vlastní půli, ale bez gólového efektu. Postupem času se domácí dostávali do herního tempa a ohrožovali brankáře Kousala.

Po změně stran Pohled zpřesnil hru odzadu a vytěžil z toho první branku. Po samostatném uvolnění na pravé straně skóroval Venc. Hosté po inkasované brance trochu otevřeli hru. Toho domácí využili a z brejku dva na jednoho odskočili na rozdíl dvou branek. Pohled se uklidnil a dohrával v poklidu. Ovšem v nastaveném čase zapískal rozhodčí Stehlík faul a Třešť kopala penaltu. Tu proměnil Krejčí.

Góly: 72. Venc, 78. Slanař – 92. Krejčí (PK). Rozhodčí: Stehlík. ŽK: 2:0. Diváci: 90. Poločas: 0:0. Pohled: Vašíček – Michal Sobotka, Eis, L. Sobotka, Doležal, Slanař, Freudenreich (87. Krpálek), Zych (77. Martin Sobotka), Moučka (84. Polák), Venc, Janďourek.