POHLED - VĚŽNICE 5:1 Havlíčkobrodský deník 12.5. 2014

12.05.2014 15:33

POHLED – VĚŽNICE 5:1

Domácí Pohled Věžnici jasně přehrál. Už šesti minutách hry bylo skóre sice vyrovnané 1:1, po přestávce ale domácí udeřili čtyřmi trefami. Venc napálil balon z voleje pod břevno, krátce nato zvýšil Freudenreich a již proti deseti hráčům Věžnice přidal další zásah po centru před bránu Janďourek. Jasné vítězství v závěru po rohu dokonal Klement.

Góly: 5. Eis, 46. Venc, 57. Freudenreich, 70. Janďourek, 89. Klement – 6. Šimoníček. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (58. Kölbel). Diváci: 80. Poločas: 1:1. Pohled: Růžička – Pospíchal, Eis, M. Sobotka, Freudenreich (71. Sobotka) – L. Sobotka, Klement, Slanař, Venc – Zich (72. Doležal), Janďourek (86. Polák). Věžnice: D. Drahoš – Smutný, Štohanzl (46. Chvátal), Laštovička (73. A. Drahoš), Fikejz – Motl, Kölbel, Šimoníček, Staněk – Šejstal (51. Chalupník), Pertlíček.