Pohled zničil oslabený Tis Havlíčkobrodský deník 2.3.2015

04.03.2015 19:18

POHLED – TIS 11:2
„Tis nepřijel k zápasu v nejsilnějším složení, což se na jeho hře projevilo. Nesmíme zápas přecenit, těší mě naše hra dopředu a produktivita. Naopak jsme opět dostali dvě laciné branky. Soupeř od šedesáté minuty odešel i po fyzické stránce. Pochvalu zaslouží komplet celý tým," zhodnotil zápas pohledský trenér Petr Veselka. „Nastoupili jsme v oslabené sestavě, se třemi šestnáctiletými kluky. Na soupeře jsme nestačili fyzicky ani takticky. My jsme se za každého stavu snažili hrát, proto je výsledek, jaký je, není tolik důležitý, ale ostuda to je a musíme zlepšit přístup. Pro nás to byl dobrý kondiční trénink," řekl trenér Tisu Miloslav Kozlík.
Góly: Slanař 3, Bříza 3, Michal Sobotka 2, Klement, Polák, Zych – T. Vacek, L. Blažek. Rozhodčí: Zadina. Poločas: 5:2. Pohled: Dobrovolný – Martin Sobotka, Polák, Eis, L. Sobotka – Zych, Klement, Slanař, Freudenreich – Michal Sobotka, Bříza. Střídal: Žeguc. Tis: Havel – Bárta, Miloslav Kozlík, Marek Kozlík, T. Kozlík – Vacek, Sojka, Novotný, Chlad – Zezulák, Blažek. Střídali: Benda, Slabý, Benák.