POLNÁ - POHLED 7:0 Havlíčkobrodský deník 24.8. 2015

24.08.2015 13:41

SLAVOJ POLNÁ B - POHLED 7:0

K vidění byla hra polenské kočky s pohledkou myší, která nestíhala. Po úvodní půlhodince, v níž se domácí ještě neodkázali prosadit, ač měli několik šancí, se jako první trefil hlavičkující Dvořák. Zanedlouho přišlo definitivní uklidnění z nohy Tomáše Jelínka, který lehce přehodil bezmocného Růžičku. V závěru poločasu mohl snížit Klement, ale ojedinělý výpad a jeho hlavičku pokryl Vavroušek.

Do druhého poločasu vlétla Polná stylově a Tomáš Holub zády zvýšil na 3:0. Pak výborný nákop Urbánka zaregistroval střídající sprintér Diviak a zamířil přesně k tyči. Jelínek zanedlouho složit reparát ze zahozené předešlé akce a zvýšil už na 5:0. To ale domácím očividně nestačilo. Po chvilce oddychu se v posledních deseti minutách prosadil Tomas, který se z malého vápna snad ani nemohl mýlit. V 87. minutě Diviak pláchl hostujícím bekům a upravil na konečných 7:0!
Góly: 32. Dvořák, 38. a 47. T. Holub, 49. a 87. Diviak, 59. Jelínek, 85. Tomas. Rozhodčí: Čepl. ŽK: 0:1. Diváci: 90. Poločas 2:0. Pohled: Růžička - Eis, Siebenburger (44. Pokorný), Polák, Šnobl - Gruber, Slanař, Klement, Moučka - Martin Sobotka, Michal Sobotka (73. Žeguc).