Přípravné utkání HABRY – POHLED 3:5 Havlíčkobrodský deník 5.8. 2014

05.08.2014 15:32

HABRY – POHLED 3:5
Hosté začali aktivně a v prvních dvaceti minutách měli jasně navrch a dostali se do dvougólového vedení. Nejdříve se z dálky trefil Klement a po něm se prosadil Slanař. Jenže do přestávky Habry využily dvou zaváhání pohledských zadáků.

Po přestávce utekl Pohled až na 2:4, domácí sice snížili z trestného kopu, ale poslední slovo měl svým důrazem před brankou Freudenreich.

„Do stavu 0:2 jsme hráli, to co jsme si řekli v kabině. Potom se hráči uspokojili výsledkem a Habry nás dvakrát potrestaly. Po přestávce jsme měli jednu pasáž, kdy jsme iniciativu předali soupeři. Celkově naše hra nebyla špatná, mrzí mě tři zbytečně inkasované góly a další nevyužité šance. Rozhodnuto mohlo být už do poločasu," řekl pohledský trenér Petr Veselka.
Góly: Bělák, Moravec, Michal – Freudenreich 2, Klement, Slanař, Švec. Rozhodčí: Culka. Poločas: 2:2. Habry: Krátký – Vařička (46. Kvanka), Janouch, Michal, Bártík (70. Rasner) – Korel, Vlček – Moravec (46. Dibelka), Stránský, Jesenský (70. Dibelka) – Bělák (70. Sobek). Pohled: Růžička (55. Vašíček) – Meloun, M. Sobotka, Pospíchal (73. Paušíma), L. Sobotka – Klement, Mach – Zych, Slanař, Paušíma (55. Freudenreich) – Moučka (30. Švec).

Zraněný kotník neumožnil dohrát generálku v Habrech pohledskému útočníkovi Janu Moučkovi (na snímku vpravo), kterého po půl hodině hry vystřídal Michal Švec.