Přípravný zápas POHLED - LÍPA 2:3 Havlíčkobrodský deník 21.7. 2014

21.07.2014 20:13

POHLED – LÍPA 2:3
V prvních dvaceti minutách se hrál vyrovnaný fotbal, ve kterém byl nebezpečnější domácí Pohled. Potom se Pohledští dopustili několika chyb v bránění a soupeř do poločasu odskočil na rozdíl tří gólů. Ve druhém poločase se podařilo Klementovi snížit a pět minut před koncem dal výsledku konečnou podobu Slanař.
Góly: Klement, Slanař – Mareš, J. Prokš, P. Souček. Rozhodčí: Jiří Prokš. Poločas: 0:3. Diváci: 30. Pohled: Růžička – Eis, Pospíchal, Mach (50. Siebenbürger), L. Sobotka – Meloun, Moučka (41. Martin Sobotka) – Freundenreich, Slanař, Klement – Švec. Lípa: Vašíček – R. Souček, Sláma, M. Prokš, Šimek – Špiňar, Kříž, Starý, Mareš – P. Souček, J. Prokš (Vácha, Kutlvašr, Böhm, L. Havel).