SPEŘICE - POHLED 2:0 Havlíčkobrodský deník 15.9.2014

15.09.2014 17:22

SPEŘICE – POHLED 2:0
Na silně podmáčeném terénu nastupovali domácí proti Pohledu s respektem, protože jim chyběla prakticky celá záloha a o dva hráče se ještě pokoušela chřipka. V prvním poločase měl sice Pohled převahu, ale domácí hrozili z brejků a Morava po jednom z nich otevřel skóre.
Po přestávce hosté nečekaně vyklidili pole a domácí se předháněli v zahazování šancím, v čemž vynikal hlavně Morava. Ten nakonec mířidla srovnal a v závěru z rychlé akce vítězství Speřic pojistil.
Góly: 37. a 89. Morava. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 4:5. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Pohled: Růžička – Pokorný, Eis, L. Sobotka, Venc, Slanař, Klement, Moučka, Zych, Meloun, M. Sobotka.