SPEŘICE - POHLED Havlíčkobrodský deník 19.8.2013

19.08.2013 15:03

SPEŘICE – POHLED 1:1

Za úmorného vedra se hrál průměrný fotbal, hosté se sice snažili o kombinaci, ale ani oni moc nepředvedli. Už v první minutě vyrazil míč rukou obránce hostů z malého vápna, ale píšťalka rozhodčího Mullera se neozvala. Poté běžel sám Šťepán na bránu, svou šanci však prováhal. Od této chvíle převzali hru do svých rukou hosté.

Brankář Duben se měl co činit, ale do poločasu čisté konto udržel. Po změně stran však nestačil na přesnou střelu Slanaře a hosté se ujali vedení. Vzápětí však Holoubek prostřelil hostujícího brankáře a prakticky stanovil výsledek. Oba týmy měly ještě po několika šancí, ovšem, výsledek už svou podobu nezměnil.

Góly: 48. Holoubek – 46. Slanař. Rozhodčí: Muller. ŽK: 4:2. ČK: 1:0 (86. Holenda). Diváků: 150. Poločas: 0:0. Pohled: Růžička – Pospíchal, Eis, Sobotka, Polík, Venc, Slanař, Klemenc, Zich (65. Doležal), Šnobl, Janďourek (78. Moučka).