ŠTOKY - POHLED 1:3 Havlíčkobrodský deník 19.5. 2014

20.05.2014 21:48

ŠTOKY – POHLED 1:3

O něco aktivnější Štoky na body proti Pohledu nedosáhly. Hosté šli do vedení po vyběhnutí gólmana, Sobotkově dobrém přečtení hry a následné střele do odkryté branky. Do přestávky vedení pečetil v úniku Venc.

Štoky po přestávce soupeře zatlačily a dočkaly se snížení, když hlavou udeřil Kubát. Domácí poté ve snaze alespoň vyrovnat otevřeli svojí hru, čehož v nastavení využil Slanař a po brejku definitivně rozhodl o výhře Pohledu.

Góly: 52. Kubát – 18. Sobotka, 40. Venc, 90. Slanař. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 2:2. Diváci: 70. Poločas: 0:2. Štoky: Uhlíř – Miksa (53. Krejdl), Kunc, M. Dáňa, Stehlík – Kubát (53. Havel), Doležal, A. Dáňa, Prokš – J. Dáňa, Žíla. Pohled: Růžička – Pospíchal, Doležal, L. Sobotka, Freudenreich – Slanař, Klement, M. Sobotka, Venc – Zich (62. Moučka), Janďourek (88. Polák).