TŘEŠŤ - POHLED Havlíčkobrodský deník 2.9. 2013

02.09.2013 14:27

TŘEŠŤ – POHLED 2:1

Domácí zahájili šancí Roda, který postupoval sám na branku, ale minul. Hosté se dostali do vedení po špatném odkopu domácího brankáře a pak Zych střílel do prázdné branky. V závěru prvního poločasu pořádali domácí festival brankových příležitostí, ale žádná z nich gólem neskončila.

V druhém poločase se ale karta obrátila. Rod, Chalupský a Mareš sice ještě své šance neproměnili, ale domácí tlačili dál a byli odměněni. V 53. minutě utkání korunoval svůj výkon Mareš a bylo vyrovnáno. Nejhezčí fotbalový okamžik předvedl Chalupský střelou do břevna z 25 metrů. Vítěznou branku nakonec vstřelil Petráš v 80. minutě po samostatné akci.

Góly: 59. Mareš, 80. Petráš – 10. Zych. Rozhodčí: Jahoda. ŽK: 6:3. ČK: 74. Šnobl. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Pohled: Růžička – Pospíchal, Eis, Sobotka, Polák – Venc (79. Freudenreich), Slanař, Doležal (85. Schafferhans), Moučka (56. Janďourek) – Šnobl, Zych.