VĚŽNICE - POHLED 5:2 Havlíčkobrodský deník 13.10.2014

13.10.2014 15:02

VĚŽNICE – POHLED 5:2
Hostům, kteří chtěli bodově uspět i ve třetím venkovním zápase v řadě, zápas vůbec nevyšel. Sice měli víc míč na svých kopačkách, ale jejich převaha byla pouze platonická. Domácí se dostali v prvním poločase do tří brejkových situací a všechny skončili gólově. Jediné ohrožení domácí branky padlo z kopačky Moučky, ale jeho trestný kop bravurně zneškodnil David Drahoš. Po přestávce Pohled změnil rozestavení, tlačil se dopředu, ale trojice rozhodčích ho do vážnější šance nepustil. Hosté hráli vzadu na riziko, a to se jim dvakrát vymstilo během tří minut. V závěru už ve hře v desíti, kdy byl vyloučen pohledský gólman Růžička korigoval výsledek Michal Sobotka se Zychem.
Góly: 8. Havlíček, 20. Prokeš, 40. Šejstal, 64. Štohanzl, 67. Šimoníček (PK) – 79. M. Sobotka, 90. Zych. Rozhodčí: Budín. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (80. Růžička). Diváci: 80. Věžnice: D. Drahoš – A. Drahoš, Novotný, Havlíček, Fikejz – Mottl, Štohanzl, Šimoníček, Chalupník – Šejstal (69. Krupička), Prokeš (86. Laštovička). Pohled: Růžička – Meloun (46. Pospíchal), Janďourek, Eis, L. Sobotka – Paušíma, Mach, Klement, M. Sobotka – Moučka, Venc (23. Zych).