VĚŽNICE - POHLED Havlíčkobrodský deník 30.9. 2013

30.09.2013 16:20

VĚŽNICE – POHLED 2:1

Od začátku se hrálo hodně bojovné utkání s pološancemi na obou stranách. Gólu se diváci dočkali až ve 36. minutě, kdy se k trestnému kopu postavil Havlíček, a ten nedal Růžičkovi šanci.

Po přestávce domácí přidali na aktivitě a odměnou jim byl druhý gól. Na rohový kop si naběhl Havlíček, který přeskočil Růžičku, a bylo to 2:0. O devět minut později se na druhé straně za faul kopal pokutový kop. Ten proměnil Sobotka a ze zápasu bylo drama. Nejblíže k vyrovnání byli hosté po tečované střele, která skončila na tyči. Věžnice si výhrou pojistila druhou příčku v tabulce.

Góly: 36. a 56. Havlíček – 65. Sobotka (PK). Rozhodčí: Kuchyňa. ŽK: 3:3. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Věžnice: D. Drahoš – Kölbl, Fikej, Smutný (83. A. Drahoš), Kopečný (70. Staněk) – Havlíček, Bahounek, Pertlíček, Prokeš – Šimoníček, Šejstal. Pohled: Růžička – Pospíchal, Eis, Sobotka, Mach (75. Janďourek) – Doležal, Slanař, Klement, Venc (70. Moučka) – Zych (65. Schafferhans), Polák.